Nově pro Vás manikérské služby

Od května 2013 pro vás v našem salonu rozšiřujeme služby o manikúru a CND Shellac

 

shellac2

Co je to SHELLAC – unikátní technologie CND Shellac systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením. U zrodu Shellacu stál rozsáhlý průzkum mezi zákazníky, z něhož vyplynula potřeba snadné aplikace,
dlouhodobé nošení bez poškození a v neposlední řadě snadného odstranění, to vše bez poškození nehtu. Zdánlivě protichůdné požadavky, nicméně po náročném vývoji se ve výzkumném centru CND podařilo takový produkt vytvořit.

Čím se Shellac liší od ostatních produktů?

Společnost CND tento výrobek uvedla na světový trh zhruba před rokem a tím dala vzniknout novému oboru v nehtové modeláži – krásné úpravě přírodního nehtu bez jeho poškození. Jedině se Shellacem NEPILUJEME, tudíž nepoškozujeme nehtové lůžko, a to ani při aplikaci, ani při odstranění.

Vrstvení

Většina běžných laků nebo gelů vzniká tak, že se vyvine základní báze a do té se přimíchávají pigmenty. Přidáním bílého pigmentu do červeného vznikne růžový, z červeného a žlutého zas oranžový atd. Naopak Shellac má pro každý z 24 odstínů vlastní recepturu. Více odstínů získáte unikátní technologií vrstvení. Díky tenkosti vrstvy Shellacu lze bez problémů vrstvit klidně čtyři i více vrstev na sebe. Počet barev je tím téměř nekonečný, zejména když záleží i na pořadí vrstev. Navíc díky vlastní receptuře každé barvy vzniká vrstvením naprosto jedinečný a často překvapivý odstín.

Odstraňování

Odstranění je snadné a velmi rychlé. Prst se zabalí do odstraňovacího polštářku přičemž aceton rychle rozbourá celou odolnou vrstvu Shellacu. Žádné hloubkové pilování po odmaštění nehtu můžeme okamžitě nanést nový Shellac nebo ošetřit olejíčkem a odejít s čistými přírodními nehty

Výdrž

Dá se říct, že se Shellacem můžete prakticky cokoli. Vydrží stále stejný jako první den a to až 14 dní. Záleží na kvalitě vašich přírodních nehtů. Jediné na co je potřeba dát pozor je používání jakékoli silné dezinfekce např. Savo, ale to vám poškodí prakticky od laku až po akryl.

Shellac není Gel-lak

A jak je na tom shellac ve srovnání s ostatními gel-laky? Podobnost je zde čistě náhodná předně ostatní značky mají většinou slovo gel už přímo v názvu produktu. A opravdu mají složením blíže spíše ke gelům, nanáší se v silnější vrstvě a hůře se odstraní. Čím silnější vrstva, tím snadněji také dojde k případnému odchlípnutí. Popularita CND Shellacu navíc přinesla na trh i levné napodobeniny s názvem Shellak nebo Shelack, které se k nám dováží z Polska. Podobnost s originálem končí samozřejmě už u názvu.

CENÍK

SlužbaCena
Základní manikúra bez lakování (30 min)250,- Kč
Základní manikúra s lakováním (40 min)330,- Kč
Základní manikúra s lakováním CND Shellacem (45 min)450,- Kč
Odstranění Shellacu (15 min)90,- Kč
Oprava 1 nehtu Shellacem40,- Kč
Rozšířená manikúra o peeling a masáž rukou (+15 min)100,- Kč
P-shine + základní manikúra (45 min)380,- Kč

 

(P-shine – Japonská manikúra pro pěstění nehtů pro ženy i muže, kdy se do přírodního nehtu vtírá vosk a křemičitá hlinka, které nehet hluboce vyživí a ten poté zůstává krásně lesklý)

Kontaktujte nás

For Hair najdete v přízemí obchodního centra Galerie Butovice.

  • Obchodní centrum Galerie Butovice, Radlická 117, 158 00 Praha 5
  • +420 775 518 988
  • info@forhairsalon.cz
  • www.forhairsalon.cz

Mapa

Partneři

Objednávky

Objednávky na střih či jiné kadeřnické služby prosíme telefonicky na tel.  +420 775 518 988. Děkujeme.