Jdeme s dobou, zúčastněte se s námi nejrůznějších akcí

DISCIPLINE – ŘEŠENÍ NA PROBLÉM KAŽDÉ ŽENY

Ženy na celém světě trápí problémy s vlasy. Ať už je to krepatění, nekonečné fénovaní a foukání a nebo elektrizovaní, častý problém jemných vlasů. DISCIPLINE je odpovědí na všechny tyto problémy. Je to řešení pro každou ženu.

disciplineDisciplína si vyžaduje svobodu… Tato myšlenka však není nová. V dnešní době chtějí mít ženy kontrolu nad svými vlasy, stejně jako nad jejich tvarem i pohybem. Vlasy, které se pohybují volně a svobodně jako umění samo, si vyžadují perfektní disciplínu. Na druhé straně, vlasy si žijí vlastním životem, a jak každý z nás ví, někdy tvrdohlavě vzdorují našim požadavkům. Právě teď přichází pojem „HAIR MANAGEMENT“ čili „Management pohybu vlasů“, jako odpověď na skutečnost, že toto téma se stále častěji vyskytuje v rozhovorech na salonech mezi stylisty a jejich zákazníky.

KÉRASTASE Paris uspěla v porozumění perfektnímu pohybu vlasů a vytvořila bezprecedentně revoluční řešení, které krásu vlasů ještě více vyzvedne. Přichází změna v perspektivě pro úplně novou vizi. A jak to celé začalo? S nejmodernějším přístrojem s názvem „MOVE HAIR“, který dokáže analyzovat tisíce pohybových parametrů a prostudovat vlasy nejenom v 2D, ale taky v třetí dimenzi – v pohybu.

Tento nový přístup umožnil uvést řadu DISCIPLINE, sofistikovanou řadu založenou na unikátní technologii, obsahující nejvyšší koncentraci Pro-Keratinu ze všech stávajících řad KÉRASTASE. DISCIPLINE je navržená pro zkrocení i těch nejneposlušnějších vlasů, zatímco obnovuje jejich harmonii a krásu dokonalého pohybu.

DISCIPLINE je nová služba v salonu, která je jednoduchá i rychlá a nabízí dlouhotrvající kontrolu vlasů bez jejich chemického ošetření. DISCIPLINE značně zkracuje čas věnovaný stylingu a foukaní vlasů.

Jelikož je tanec uměním par excellence, které ztělesňuje myšlenku dokonalého pohybu, je tváří nové řady světoznámá prima balerína Diana Vishneva.

DISCIPLINE je přelomový pokrok v trvalé péči o vlasy. Je to celosvětová revoluce od KÉRASTASE Paris.

DISCIPLINE – slovy experta

„Služba DISCIPLINE nemá nic společného s chemickým narovnáváním vlasů jako tomu je například při brazilském keratinu. Na rozdíl od něho se vlasové vlákno chemicky nemění. Po chemickém narovnání jsou vlasy zcitlivělé a poškozené. Discipline je řešení pro ženy, které hledají permanentní změnu. Na rozdíl od výše uvedeného je cílem DISCIPLINE nabídnout řešení problému nepoddajných vlasů bez toho, aby je chemicky zatížil. Díky intenzívnímu vyživení a unikátní technologii Morpho-Keratine™ Complex je služba DISCIPLINE schopná vrátit vlasovým vláknům jejich kompletní homogenitu a hladkost. Ženy, které se rozhodnou pro DISCIPLINE nemusí nosit svoje vlasy jen rovné, můžou si je tvarovat do různých podob podle potřeby bez toho, aby jejich vlasy byly chemicky zatížené.

Kontaktujte nás

For Hair najdete v přízemí obchodního centra Galerie Butovice.

  • Obchodní centrum Galerie Butovice, Radlická 117, 158 00 Praha 5
  • +420 775 518 988
  • info@forhairsalon.cz
  • www.forhairsalon.cz

Mapa

Partneři

Objednávky

Objednávky na střih či jiné kadeřnické služby prosíme telefonicky na tel.  +420 775 518 988. Děkujeme.